Czy powinienem przerabiać od początku nowego Praktyka 2.0?

You are viewing an Unlisted article which can only be accessed by people with the direct link.

W czerwcu 2022 roku opublikowaliśmy zupełnie nową, pierwszą część kursu zawierającą 36 lekcji. Jeśli kupiłeś po premierze nowej wersji, masz dostęp tylko do niej i nie potrzebujesz dalej czytać - zapraszamy do treningu:-)

Jeśli jednak kupiłeś kurs Aktywny Angielski Praktyk, przed 2 czerwca 2022 to masz dostęp do starej, archiwalnej wersji Praktyka oraz do nowego Praktyka 2.0.

Gorąco zachęcamy do korzystania z nowych lekcji, które uczą wszystkich słów i gramatyki zawartych w starych lekcjach w lepszy sposób i z dodatkiem nowych przydatnych słów i zwrotów.

Jeśli jeszcze nie zacząłeś nauki z Praktykiem...

Zrób nowe lekcje Praktyka 2.0, a o starym zapomnij. Z nowymi lekcjami nauczysz się więcej i będziesz lepiej przygotowany na kolejne etapy kursu.

Jeśli jesteś w trakcie nauki ze starym Praktykiem...

Zalecamy rozpocząć nowy Praktyk od początku. Szybko zauważysz, że zdania treningowe są nowe, ciekawsze, często bardziej wymagające. Nie będzie nudy :-)

Gdybyś zbliżał się już do końca starego Praktyka i pierwsze moduły były dla Ciebie zbyt łatwe, wróć w nowym Praktyku 2.0 do lekcji #16 - Slower, please!, czyli pierwszej lekcji modułu 6 Rozumiem angielski, ale zwolnij! Tam podnosimy poprzeczkę i uczymy ważnej gramatyki w nowy sposób. Absolutnie warto tam wrócić i uczyć się od tego momentu!

Jeśli ukończyłeś już pierwszą część...

Jeśli masz ochotę na gruntowną powtórkę, gorąco polecamy całość nowego Praktyka. Potraktuj to jako nowy kurs, nową przygodę, która pozwoli Ci powiedzieć jeszcze więcej.

Gdyby pierwsze moduły były dla Ciebie zbyt łatwe, zacznij w nowym Praktyku 2.0 do lekcji #16 - Slower, please!, czyli pierwszej lekcji modułu 6 Rozumiem angielski, ale zwolnij! Tam podnosimy poprzeczkę i uczymy ważnej gramatyki w nowy sposób. Absolutnie warto tam wrócić, ponieważ są to zagadnienia z którymi nawet zaawansowani kursanci mają czasem problemy i więcej treningu bardzo pomoże.

Jeśli chcesz uczyć się tylko zupełnie nowych rzeczy

Tutaj masz listę lekcji, która wzbogaca Praktyk o najwięcej nowych słów, zwrotów i ciekawych kontekstów w których mówisz po angielsku:

  • Lekcje od 12 do 15
  • Lekcja 23 How are you?
  • Lekcja 27 She speaks English
  • Lekcja 29 What is his phone number?
  • Lekcje od 32 do 34

Jeśli czujesz się bardzo pewnie ze swoim angielskim i chcesz zaoszczędzić czas, zajrzyj tylko w te lekcje. Gdyby jednak "na wyrywki" sprawiały Ci trudność, gorąco polecamy całość kursu Praktyk 2.0 :-)

Skontaktuj się z nami

Nie znalazłeś odpowiedzi? Zapytaj nas bezpośrednio