Którą część kursu wybrać jeśli jestem średniozaawansowany?

Nawet jeśli uczyłeś się wcześniej angielskiego, polecamy rozpoczęcie kursu od pierwszej części - Praktyk (oferta tutaj: https://szybkanauka.pro/aktywny-angielski)

To, że uczysz się z podręczników na poziomie średniozaawansowanym wcale nie musi oznaczać, że swobodnie rozmawiasz na tym samym poziomie.

Ogromna część naszych kursantów określała swoją znajomość angielskiego na poziom średniozaawansowany zanim rozpoczęli nasz kurs.

Wielu pisze, że super było rozpocząć od pierwszej części, ponieważ dało im to mocną rozgrzewkę i zrozumienie metody przed większymi wyzwaniami w kolejnych etapach.

3 powody dlaczego zacząć od początku kursu, nawet jeśli już się uczyłeś:

1. Trening pamięci

Zaczynając od krótkich zdań i stopniowo je rozbudowując trenujesz swoją pamięć słuchową i przygotowujesz ją na jeszcze dłuższe wypowiedzi w kolejnych częściach kursu.

2. Oswajanie się z mówieniem

Nawet jeśli uczyłeś się już, to prawdopodobnie w inny sposób niż mówienie na głos pełnych, samodzielnie ułożonych zdań.

Trening tej konkretnie umiejętności może stanowić bardzo potrzebne wyzwanie nawet dla osób, które znają już słownictwo zawarte w pierwszej części.

Uczysz się również korzystać z Metody Aktywnego Mówienia dla maksimum efektów. Dzięki temu w kolejnych częściach znacznie łatwiej będzie Ci przyswajać nowe słowa i gramatykę Metodą Aktywnego Mówienia.

3. Korekta złych nawyków

W pierwszej części wyjaśniamy i ćwiczymy niuanse gramatyczne, z którymi bardzo wiele osób uczących się angielskiego ma kłopoty.

M.in. zbudujesz poprawne nawyki (i być może oduczysz się złych nawyków) jeśli chodzi o używanie “a” “the” i wstawianie “s” gdy mówisz o trzeciej osobie lub gdy rzeczy jest więcej niż jedna.

Trening w pierwszej części przybliża Cię do używania ich poprawnie bez zastanowienia.

Jeśli nadal masz wątpliwości, najlepiej sprawdź lekcje demonstracyjne pierwszej i drugiej części kursu:

Lekcje demo pierwszej części tutaj: https://szybkanauka.pro/aktywny-angielski-starter/dostep
Lekcje demo i oferta drugiej części tutaj:  https://szybkanauka.pro/aktywny-angielski-pro

Skontaktuj się z nami

Nie znalazłeś odpowiedzi? Zapytaj nas bezpośrednio