Jak zapłacić zwykłym przelewem?

Aby uzyskać dane do przelewu tradycyjnego musisz złożyć normalne zamówienie w naszym sklepie online.

1. Kliknij przycisk „KUP TERAZ” w ofercie, z której chcesz skorzystać. Po kliknięciu otworzy Ci się podsumowanie zamówienia.

2. Utwórz nowe konto lub zaloguj się. Jeśli pierwszy raz kupujesz u nas musisz zarejestrować nowe konto. Wypełnij swoje dane oraz ustal własne hasło w formularzu.

Rejestrowanie nowego konta

3. Wybierz płatność „Tpay - przelewy bankowe”. Potwierdź zgodę z regulaminem naszego sklepu.

Wybór metody płatności Tpay

4. Kliknij przycisk „Kupuję i płacę”. Zostaniesz przekierowany do wyboru rodzaju przelewu.

5. Wybierz „Przelew (onilne lub tradycyjny)”

Sposób płatności - przelew

6. Wybierz miniaturę druczku przelewu. Zobaczysz zestaw obrazków z logotypami banków. Znajdź różową miniaturę symbolizującą druczek przelewu na samym dole. Po przejściu dalej otrzymasz dane do przelewu.

Druczek przelewu pocztowego

UWAGA! Zlecając przelew użyj wyłącznie danych wygenerowanych przez system Tpay. Nie zmieniaj nic w tytule płatności, ponieważ wtedy system nie rozpozna Twojej wpłaty i nie otrzymasz dostępu do kursu.

PS Możesz się zastanawiać czemu nie podajemy danych do przelewu bezpośredniego na nasze konto. Otóż mamy na tyle dużo zamówień, że nie jesteśmy w stanie obsługiwać przelewów bezpośrednich ręcznie. Gdy zamawiasz w sposób podany powyżej nie tylko my mamy mniej pracy z obsługą Twojego zamówienia (co powoduje, że nie musimy podnosić cen naszych kursów), ale dodatkowo zyskujesz czas. Zamówienia składane przez nasz system są realizowane automatycznie. Otrzymasz dostęp do kursu w prawie natychmiast po zaksięgowaniu Twojego przelewu.

W przypadku przelewów wykonanych na poczcie dostaniesz powiadomienie o dostępie do kursu e-mailowe w ciągu 1-2 dni roboczych, ale jednocześnie będzie to natychmiast po tym, gdy Twój przelew dojdzie na konto naszego pośrednika (Tpay).

W przypadku przelewów bankowych (zlecenie wykonane w swoim banku online lub osobiście) czas realizacji nie powinien być dłuższy niż 1 dzień roboczy.

Skontaktuj się z nami

Nie znalazłeś odpowiedzi? Zapytaj nas bezpośrednio