Jak zamówić kurs ?

1. Wejdź na stronę głównąwww.SzybkaNauka.pro

2. W menu kliknij „SKLEP”

3. Znajdź interesujący Cię kurs w naszym katalogu.

2. Kliknij „Zobacz szczegóły, aby przejść do opisu powstania kursu, jego zawartości oraz opcji zakupu.

Aktywny Angielski w katalogu

3. Kliknij „KUP TERAZ”. Przeglądając ofertę zjedź na dół do cennika. W cenniku wybierz opcję, która Ci odpowiada i kliknij przycisk KUP TERAZ

4. Wypełnij formularz rejestracji konta lub zaloguj się. Podaj imię i nazwisko (potrzebne do realizacji przelewu), adres e-mail (potrzebne do założenia konta na stronie) oraz dwukrotnie wpisz własne hasło (nie musi być skomplikowane; nie przechowujemy na koncie żadnych wrażliwych danych).

5. Jeśli kupowałeś już u nas wcześniej to zaloguj się na swoje konto.

Formularz rejestracji konta

6. Wybierz metodę płatności:

a) Tpay - przelewy szybkie, przelewy tradycyjne (pocztowe) oraz przelewy w euro. Zazwyczaj używane przez klientów mieszkających w Polsce.
b) Karta płatnicza. Zazwyczaj używane przez klientów mieszkających poza Polską.

8. Zaznacz zgodę z regulaminem.

9. Kliknij „KUPUJĘ I PŁACĘ”.

10. Dokończ przelew. Jeśli wybrałeś metodę płatności „Tpay” (pkt. 6), zostaniesz przeniesiony do wyboru rodzaju przelewu. Możesz zapłacić Blikiem, przelewami szybkimi w różnych bankach lub uzyskać dane do przelewu tradycyjnego.

11. Wejdź do swojego kokpitu z kursami. Po realizacji przelewu i jego zaksięgowaniu, dostęp do kursu zyskasz po zalogowaniu na swoje konto tutaj: szybkanauka.pro/kokpit oraz w aplikacji mobilnej dostępnej w Google Play oraz App Store. Dane do logowania na stronie i w aplikacji są takie same.

Skontaktuj się z nami

Nie znalazłeś odpowiedzi? Zapytaj nas bezpośrednio