Jak zamówić kurs Aktywny Angielski?

Jeśli wszedłeś na ofertę kursu Aktywny Angielski z linka w wiadomości email to zacznij czytać od punktu 3.

  1. Znajdź kurs Aktywny Angielski na stronie katalogu. Link do katalogu jest zawsze dostępny w menu na stronie głównej www.SzybkaNauka.pro.
  2. Kliknij „Zobacz szczegóły, aby przejść do opisu powstania kursu, jego zawartości oraz opcji zakupu. Aktywny Angielski w katalogu
  3. Kliknij „KUP TERAZ”. Przeglądając ofertę zjedź na dół do cennika. W cenniku wybierz opcję, która Ci odpowiada i kliknij przycisk KUP TERAZ.
  4. Wypełnij formularz rejestracji konta lub zaloguj się. Podaj imię i nazwisko (potrzebne do realizacji przelewu), adres e-mail (potrzebne do założenia konta na stronie) oraz dwukrotnie wpisz własne hasło (nie musi być skomplikowane; nie przechowujemy na koncie żadnych wrażliwych danych). Jeśli kupowałeś już u nas wcześniej to zaloguj się na swoje konto. Formularz rejestracji konta
  5. Wybierz metodę płatności: a) Tpay - przelewy szybkie, przelewy tradycyjne (pocztowe) oraz przelewy w euro. Zazwyczaj używane przez klientów mieszkających w Polsce. b) Karta płatnicza. Zazwyczaj używane przez klientów mieszkających poza Polską.
  6. Zaznacz zgodę z regulaminem.
  7. Kliknij „KUPUJĘ I PŁACĘ”.
  8. Dokończ przelew. Jeśli wybrałeś metodę płatności „Tpay” (pkt. 6), zostaniesz przeniesiony do wyboru rodzaju przelewu. Możesz zapłacić Blikiem, przelewami szybkimi w różnych bankach lub uzyskać dane do przelewu tradycyjnego.
  9. Wejdź do swojego kokpitu z kursami. Po realizacji przelewu i jego zaksięgowaniu, dostęp do kursu zyskasz po zalogowaniu na swoje konto tutaj: szybkanauka.pro/kokpit oraz w aplikacji mobilnej dostępnej w Google Play oraz App Store. Dane do logowania na stronie i w aplikacji są takie same.
Aug 24, 2021

Skontaktuj się z nami

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zapytaj nas bezpośrednio